Loutky jinak

STRÁNKA SE PŘIPRAVUJE

EVA

Fantazie a představivost bývá hnací silou umělecké tvorby výtvarnice Evy.

Eva má loutkářskou dílnu a školu v Dobříši.

Eva se nechává inspirovat fragmenty různých tvarů dřeva i jiných materiálů a její představivost dává vzniknout fantastickým loutkám jakoby z jiného světa. Výtvarný cit je patrný na každém kousku nejen loutek, ale i v ostatních tvůrčích počinech. Do tvorby loutek umí zapojit i své okolí nebo kohokoli, kdo má zájem a výsledky jsou vskutku úžasné. Dokonce nabízí tuto službu i pro firemní akce, ale je použitelná i na narozeniny a svatby. Materiály připraví a přiveze a na místě je k ruce amatérským tvůrcům, kteří společně vytvoří jednu větší loutku pod vedením výtvarnice. Tato loutka pak jako dekorace bude udivovat návštěvy jejího majitele, ať už doma, nebo v prostorách firmy.

Galerie divotvorných loutek

Zcela neobvyklé loutky na velmi vysoké výtvarné úrovni jsou vhodné i jako akcent a překvapivě působivá dekorace v interiéru. Vstupte do světa fantazie a nechte se unášet představivostí.

Máte-li zájem o loutku, určitě se dohodneme. Klikněte na tlačítko níže a napište své přání.

Karikatury

Eva nakreslí karikaturu na zakázku podle fotky svým specifickým stylem. Jde o neotřelý způsob dárku vašim blízkým, známým, přátelům. Často se hobby karikatura novomanželů  používá i jako svatební dar.

Do objednávky karikatury se dostanete tlačítkem níže.

Fantazie a představivost EVY je přenosná. Nechte i své přátele objevit jiný svět a sdílejte. Díky!


Škola tvorby loutek

Naučte se něco nového.

Loutkářská škola může probíhat nejen v dílně v Dobříši, ale i na vaší svatbě, narozeninách, nebo na firemní akci, kde více lidí tvoří jednu větší loutku pro oslavence a pod.

Děti i dospělí se mohou ponořit do svého světa fantazie tvorbou loutek z různých fragmentů i materiálů, jimiž se nechají vést ve své představivosti. Eva jen občas přispěje radou, něco přidrží, protože někdy dvě ruce nestačí, nebo doplní materiál apod. V rodinné dílně to loutkami žije stále, tak proč se nepřidat a nějakou si nevytvořit? Občas se mezi vámi nečekaně objeví i výrazný talent a škola tvorby loutek nemusí, ale může dát nový směr jeho životu. Poznáte loutkářské prostředí a nebude se vám chtít odejít. Vámi vytvořené loutky pak doma ozdobí váš interiér a možná si i někdy zahrají loutkové divadlo. 

Galerie fotek z loutkářské dílny - jak vznikají loutky

 Objednávka nebo poptávka produkce loutkářky pro firemní akce, svatby, narozeniny apod. kliknout na tlačítko níže. Společná tvorba jedné větší loutky, nebo vyzkoušení loutkového divadla.

Objednávka nebo poptávka školy tvorby loutek v ateliéru - kliknout na tlačítko níže.

Ceník

POZOR: Níže uvedené ceny jsou vždy za jednu osobu u kreseb na zakázku z fotografie do formátu A3 Běžná dodací doba karikatury na zakázku je 14 dnů a dodání espres je od 4 do 10-ti dnů s příplatkem 50% . Pro další info napište.

Karikatura z fotky černobílá

1200 Kč/osoba

Škola tvorby loutky trvá 3 hod.

Loutkářka asistuje a dodá materiál. Loutka je pak vaše. Maximum 3 osoby.

1200 Kč/osoba

Společná tvorba loutky na společenské akci

Loutkářka asistuje a dodá materiál. Hotová loutka je klienta.

4700 Kč/3 hod.

Hosté akce si zkouší hrát loutkové divadlo

Loutkářka asistuje a připraví loutky i jeviště divadla. Minimum 2 hodiny.

2000 Kč/hod.