Atrakce a karikatury

Digitální karikatury podle fotky

Roman

Roman propadl digitalizaci a to se odráží i v jeho tvorbě.

Karikaturista Roman
Karikaturista Roman

Roman je výtvarník se svérázným stylem kresby i malby. Rád používá barvy a to i na tabletu při tvorbě prostřednictvím vhodné aplikace. Jeho kresby a malby mají širší uplatnění a tak se s nimi můžete setkat i na předmětech denní potřeby a textiliích ve formě tisku. Mimo jiné nabízí barevné karikatury na živo pro společenské akce, kde je schopen instalovat a provozovat i digitální autodráhu. Vždy je s ním možná dohoda o způsobu provedení díla, což je zajímavé především u karikatur na zakázku podle fotky, kde se vašimi nápady a doplňky stáváte spolutvůrcem díla, které je tak dárkem více osobním. 

Bydliště: Stupno ( nedaleko Plzně)

GALERIE

Digitální barevné karikatury podle fotky na zakázku.

Karikatury barevné podle fotky na zakázku - akryl na papíru.

Kreslení karikatur na živo hostům společenských akcí.

KARIKATURISTA PLZEŇ - BONUS: Barevné karikatury kreslené na živo na akcích, jsou za cenu tvorby černobílých. Barvu dělají jen někteří kolegové a jsou dražší. 

Roman zvládne 6 osob za hodinu.

Digitální autodráha pro společenské akce.

Výhody digitální autodráhy jsou markantní. Modely aut jsou řízeny digitálním signálem, mohou měnit rychlost a na určitých místech i dráhu tam, kde se kolejnice křižují. To analogová autodráha neumožňuje. Pro dojem skutečných automobilových závodů je modelům přidaný zvuk spalovacích motorů a nutnost jakoby "doplnit palivo". Modelům svítí světla brzdová i přední a klikatá dráha má délku 20 m. Závodit může až 6 modelů aut najednou a celá atmosféra snadno vtáhne závodící do napětí a emocí soutěže. Víte o tom, že fandů moto sportu je všude spousta? Takže budou mít i obecenstvo, čekající na vystřídání. Digitální autodráha zaručuje zábavu na vaší společenské akci. K dispozici jsou dva majitelé, kteří odborně poradí a zacvičí soutěžící. Pokud chcete, můžete soutěžit i o ceny, aby hra byla napínavější.  Dráhu samozřejmě přivezeme a postavíme. Má plochu 5,3x2,2 m, takže potřebujeme místo asi 8x4m. 

Malba na zeď na zakázku.

Digitální tvorba pro tisk na textil a jiné materiály.

Digitálně malovaná oznámení, pozvánky, vizitky a jiné.

Dejte šanci přátelům objednat si u Romana a sdílejte. Díky!

CENÍK

POZOR: Níže uvedené ceny jsou vždy za jednu osobu u kreseb na zakázku z fotografie do formátu A3, nebo za jednu hodinu při kreslení naživo na párty. Běžná dodací doba karikatury na zakázku je 14 dnů a dodání expres je od 4 do 10-ti dnů s příplatkem 50% . Ostatní ceny jsou specifikovány níže. Pro další info nám napište.

Digitální barevná karikatura z fotky na zakázku

Digitální malba. Posíláme e-mailem.

1800 Kč

Barevná karikatura z fotky na zakázku akryl 

1800 Kč

Poštovné a balné

Osobní vyzvednutí v místě bydliště výtvarníka je zdarma. 

300 Kč

Kreslení barevných karikatur na spol. akci

Minimem jsou 2h a pak 3h nad 60 km z obce Stupno. 

2300 Kč/h

Dopravné ze Stupna na místo a zpět

10 Kč

Malba na stěnu uvnitř i venku

800 Kč/m2

Digitální autodráha vč. asistence pro firemní akce 

Dopravné je 12 Kč/km na místo akce a zpět.

14.000 Kč/den