KARIKATURY

Pochvala a Uznání Potěší Každého

Reference nás vždy potěší...

Pochvaly na čmáranice, srandičky a mazanice:

Vaši přátelé nás možná potřebují právě teď, tak prosím sdílejte. Děkujeme a jsme k službám.

Jaká byla reakce na karikaturu jako dárek?

Smích, radost a překvapení,

 nebo pouhé rozladění?

Aňáts

Dobrý den, v náhledu mi přišla karikatura otce a ta je teda úplně boží . Uplne dokonale :) Dekuju moc, mam z nich velkou radost, jste vazne hrozne sikovna :) - Adél'

Jarda

Dobrý den,

G. a M. Koderovi
chtěli bychom Vašemu kolegovi, p. Pleslovi velice poděkovat za zpestření svatebního programu. Všichni byli s jeho tvorbou velice spokojení. Je to krásná vzpomínka! Kolegu srdečně zdravíme. Přejeme krásný den.

Hezký večer,
Teda Vy umíte překvapit... Čekala jsem parádní dílo, ale zase jste předčil očekávání. Naprosto super, ta podoba a celkově vystižený výraz naprosto sedí, autobus úplně pecka.
Mockrát Vám děkuji,
Vy jste opravdu PAN KARIKATURISTA
Kateřina  

Dobrý večer paní Stanislavo,

kamarádka byla z obrazu hotová a její další kamarádi od radosti poskakovali a vyjadřovali své nadšení různými pokřiky :-)

Všichni Vám tímto moc děkujeme a ozveme se během srpna - na dvojitou karikaturu.

Mějte se krásně

Marťa a její parta

G.Miculkova 


Dobrý den. Právě dorazili obrázky. Já jsem nadšená. Jsou ještě hezčí než jsem čekala. Přesně moje představa. Moc děkuji a skládám velkou chválu. Určitě se na Vás ještě obrátím. 
M. Boušová. 

Dobrý den, paní Bílá dnes dorazila karikatura a já ani nevím,jak mám poděkovat.Je úžasná,skvělá a dokonalá.Jako by stál přede mnou :-) .
Jste neuvěřitelně šikovná a já Vám moc děkuju.
Přeju krásné Vánoce     Konrádová

Dobrý den,

jelikož nemám e-mailový kontakt na Vašeho kolegu p. Tuana, prosím, vyřiďte mu poděkování za tvorbu karikatury. Dorazila v pořádku a jako dárek měla úspěch :-))

Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

S pozdravem

Věra Landová landova.vera@seznam.cz

Dobrý den,

děkuji za pomoc i za doporučení na Tuana, obrázek se nám moc líbí a předpokládám, že udělá radost i oslavenci. Pěkný nový rok. I. Davidová 

vaše jméno: Marcela Berková
hodnocení od vás: Dobrý den, děkuji za karikaturu panu Tuanovi , naprosto dokonalé S pozdravem M.BerkováVeronika Machalíková
Děkuji Tuanovi za už druhý a naprosto přesný a úžasný obrázek. Jsem moc spokojená a když budu potřebovat další, vím zas na koho se obrátit.
VIVAT TUAN:-)) 

Karikatura byla velice povedená, každý hned poznal o koho jde. Dárek se moc povedl, oslavenkyně byla spokojena a hned si jej pověsila do ložnice. Moc děkuji, i když už si nepamatuji, kdo mi karikaturu maloval. Hana Vrbová 

pozn. administrace / šlo o karikaturu od Tuana / 

Dobrý den,

předem bych chtěla ještě jednou poděkovat za minulou spolupráci, nyní proběhla oslava a láhev s vinětou bratra na koni skákající přes 50 měla velký úspěch, proto si dovoluji oslovit s dalším přáním - karikaturu mého syna k třicátým narozeninám - má rád přírodu - náročné výšlapy po horách (ale ne horolezectví), nehne se bez foťáku a svého psa, fotí motýly, ptáky, zvířenu vlastně veškerou, šťastný je při pohledu do širokého okolí, předem děkuji


M. Procházková

Dobrý večer,
chtěla jsem Vám poděkovat za karikaturu pro svoji neteř, která mi dnes
přišla, je opravdu nádherná, prostě úžasná!!!, opět jste mě "dostal do kolen"! :-)
Ještě jednou Vám velice děkuji a přeji hezký večer,
Martina Muhlhanslová

Dobrý den,

po úspěšném obdržení objednávky karikatur u paní Petry bych chtěla podat feedback, může být zveřejněn.

Jsem velmi spokojená se zpracováním i milou komunikací. Nebyl problém se dohodnout na úpravě některých detailů, paní Petra je schopná a kreativní. Moc se mi líbí její styl kresby.

S pozdravem A. Filipová


Dobrý den,


tak karikatura úspěšně dorazila a musím Vám strašně moc poděkovat, protože jsem z výsledku nadšená :-)
Tento originální dárek bude mít určitě velký úspěch.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.
M. Šírová

Reference pro Hanku

Hanka se umí vcítit do modelu a následně vystihne jeho podstatu.

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velmi krásnou karikaturu, kterou mi před 3 lety od Vás dala dcera jako dárek.

Z karikatury jsem byla a dosud jsem velmi nadšená, a i nyní každý kdo tento originální dárek vidí, tak ho jen obdivuje.

Přeji krásný den

J. Křivánková

Vadim

Skvělý karikaturista i malíř.

Vážený pane Blaháku,

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za zprostředkování kreslíře pana Vadima na našem včerejším vánočním večírku. Kresby měly neuvěřitelný úspěch, pan Vadim je skutečný profesionál, člověk na pravém místě, navíc dochvilný a pokorný. Jsem ráda, že nám věnoval svůj čas a zvěčnil naše tváře svým výstižným rukopisem. Byla to úžasná akce, nad rámec našeho očekávání. Ještě jednou mockrát děkuji!!

Pošlu Vám slíbené fotografie ze včerejška.
Krásný víkend. Křivinková Šárka 

Skvělý Vadim.
Naprostá spokojenost s prací tohoto umělce, mohu jen doporučit, radost spolupracovat s profesionálem .  

Petr Figalla 

Aňáts


Dobrý večer,
vypadá to fantasticky, právě jsem poslala doplatek.
S pozdravem
Markéta Žižková 


Anna Kalčíková

Za mě teda velká spokojenost. Obraz dostal bratr ke kulatým narozeninám, moc se líbil, kresba odpovídala realitě a velice hezky zpracované (kreslila Aňáts). Komunikace na výbornou, doručení v naprostém pořádku. Já můžu jedině doporučit.

Svatba:

Dobrý den, děkuji Vám ještě jednou za skvělou zábavu na svatbě mé neteře. Bylo to velké překvapení, všichni se bavili a navíc novomanželům a některým z hostů zůstane trvalá vzpomínka v podobě karikatury. Byl jste dochvilný, vtipný a přesně jste odhadl, na co kdo myslí, co má rád.

V příloze pár fotek ze svatby.
Jen tak dál!
I. Škramovská 

Dobrý den pane Blahák. Strašně moc vám za včerejší společnost děkujeme bylo to super a všichni si chválili :)máme krásné vzpomínky. Penízky vám hned zašleme a ještě jednou moc děkujeme :) s pozdravem B.vinsova  

Z firemní akce:

Dobré odpoledne pane Blaháku,

zdravím Vás a chci Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za naprosto úžasné karikatury! Kolegové byli a jsou nadšení!

Děkujeme za Vaši vstřícnost a ochotu zůstat s námi déle. Pošlete mi, prosím, co nejdříve fakturu, obratem proplatíme (nezapomeňte, prosím, započítat i taxíka!).

Současně prosím o radu - jak co nejlépe vytvořit koláž z pořízených karikatur - máte pro mě nějaké tipy, jak tuto věc uchopit co nejlépe? Předem Vám děkuji za zprávu.

S přátelským pozdravem

Mějte klidný zbytek dne.

Kateřina Polerecká| Ředitelka kanceláře

Míša
Měla jsem tyto karikaturisty na akci několikrát a vždy naprostá spokojenost. Účastníci akcí si to vždy velmi užili! Těšíme se na další možnost spolupráce. 

Kateřina
 Ze začátku jsem měla obavy jak bude karikatura vypadat až přijde, především proto, že jsem měla již v hlavě nějakou představu, jak by asi mohla podle mě vypadat, ale jakmile jsem karikaturu rozbalila, dostala mě a všechny představy byly pryč, předčila naprosto mé očekávání a byla perfektní. Karikaturu jsem dávala jako dárek již dvakrát a v obou případech jsem nešlápla vedle a karikatura se setkala s obrovským úspěchem, příště využiji zase! Je to za mě naprosto originální dárek. 

Prague Boats
Firma Prague Boats objednává služby karikaturistů pana Blaháka na akce zákazníků pořádané na našich lodích. Klienti jsou vždy spokojeni a odcházejí domů nejen s úsměvem na tváři, ale také se svou karikaturou jakou malou vzpomínkou na plavbu. Má-li klient nějaké speciální požadavky, které sdělí již při objednávce, pánové karikaturisti jsou vždy ochotni vyjít vstříc. Děkujeme a budeme se na vás opět někdy na palubě těšit. Tým Prague Boats 

Jan Schovánek
 Dobrý den, byl jsem spokojen, kresba udělala radost. 

Naše žádost:

Dejte nám své vyjádření,

jak jste byli spokojení.

Karikatura byla super. :-) Pechačová

Dobrý den,
karikatura byla moc fajn a jako dárek super. Obdarovaný jí má vystavenou na čestném místě. Všem doporučuji.
S pozdravem Libor 

Zásady soukromí

Respektujeme zásady soukromí podle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016

o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).