KARIKATURISTÉ atd.

AGENTURA KARIKATURISTÉ

"XYCHTÍKY" - NAŠE PARKETA!

Parta karikaturistů je plně k vašim službám. Tvoříme úsměv na papír i na duši.

Jsme skupina kreslířů různých povah i stylů. Někdo vše plánuje, druhý spíše bohém, ale všichni profesionálové, což znamená, že nám jde především o spokojenost klienta. Reference svědčí o tom, že se nám to docela daří a lidé využívají našich služeb opakovaně, protože dárek tohoto typu je neotřelý a stálý. Nahlédněte k jednotlivým autorům a třeba si i vyberete svého "dvorního" malíře. 

Umíme i karikatury-loutky podle fotografií, portréty, obrazy, originální ručně malované šperky atd.

Nejžádanější jsou karikatury na zakázku, používané jako dárky k různým příležitostem. Běžný formát kresby je A3, ale není podmínkou. 

Dodací doba je do 14-ti dnů, ale možný je i expres za 4 dny, ale s příplatkem 50% ceny kresby.

Karikaturista na svatbu, nebo firemní akci či narozeniny je další častá objednávka. I veletrhy bývají naším pracovištěm, kde karikaturista přitahuje pozornost k propagačnímu stánku. Naživo kreslíme na formát A4 a umíme až 12 osob za hodinu při ideálních podmínkách.

Jeden z nás je oceněný malíř na tělo i tvář. Bodypainting je vzrušující představení pro muže i ženy a facepainting je skvělá zábava. 

Malířská show spočívá v tom, že se vybere motiv a hosté párty pak malují na připravenou desku akrylovými barvami za asistence výtvarníka a velmi se u toho baví. Hotový obraz výtvarník zarámuje na místě a předá pořadateli.

A to není vše. Prozkoumejte a inspirujte se!

Ceník i reference má každý výtvarník na své stránce.

Všechny další inspirace i informace najdete v nabídce níže:

VOLEJTE: 604 233 905 

Kdekdo by si rád vyzkoušel malování na nahém těle modelky, nebo potřebuje originální dárek. Dejte jim šanci a sdílejte. Nic vás to nestojí. Díky.