Bodypainting a facepainting.

Bodypainting

Malování na tělo je staré, jako lidstvo.

5 důvodů pro bodypainting na vaší párty:

  1. Nečekané překvapení pro vaše hosty.
  2. Neotřelý zážitek a vzrušující zábava.
  3. Profesionální úroveň vystoupení a tvorby.
  4. Skvělé a neobvyklé reklamní využití.
  5. Zvláštní atmosféra pro váš večírek.


Vladimír už získal v této disciplíně mnohá ocenění a je zkušený výtvarník i bavič.

Je NĚKOLIKANÁSOBNÝM DRŽITELEM PRESTIŽNÍ CENY "BODYART AWARD" a tím kupujete zaručenou a osvědčenou kvalitu, podloženou velkým množstvím kladných referencí.

MISTR ČR BODY ART 2004, 2006, 2007, 2008. Získal 1.místo při WORLD BODYPAINTING PHOTO AWARD - volba fotografů 2006 a 21. místo při WORLD BODYPAINTING AWARD 2007. V současnosti patří mezi TOP 20 VE SVĚTĚ.

Tvůrce bodypaintingu pro celosvětovou reklamní kampaň pro společnost Coca-Cola Company pro produkt SPRITE, s názvem "SPRITE CAMO".

Nabízíme 4 produkce:

Bodypainting - Show

Během dvaceti minut, přímo před zraky diváků, tvoří malíř "živé" umělecké dílo! Používá souběžně několik technik malby současně a tak dosáhne velkého pokrytí těla s přesnými vzory. Maluje přímo do taktů zvolené hudby!!! Bodypainting show je velmi nápaditá a zdobná. Při malbě ještě scénicky dotváří atmosféru! Mnoho kladných referencí od firem v ČR i v zahraničí svědčí o výjimečné profesionalitě a kreativitě v této show! V ceně jsou započítány barvy, výtvarné návrhy, nosič hudby a modelka. Cena se různí podle použitých efektů a náročnosti realizace výtvarného návrhu.

Bodypainting - živé sochy

Bodypainting - živé sochy. Pokud chcete hosty skutečně pobavit a zároveň ohromit, trefíte se tímhle "dárečkem" do černého. Vladimír netvoří pouze dekoraci, nýbrž součást společenských událostí. Provádíme také airbrush bodypainting (kameny, nebo kovy) i náročné provedení (květiny, geometrii atp.). Cena se může lišit, podle náročnosti provedení malby a doby stání modelu.

Bodypainting - hosté malují na tělo modelky/modela

Pokud zatoužíte vyzkoušet si malování na tělo, není problém. Přivezeme modelky/modely, barvy, štětce a odborného poradce. Vše vám bude k dispozici a vy se můžete kreativně vyřádit. Jestli zvolíte formu soutěže, nebo jen volnou tvorbu, necháme na vašem rozhodnutí.

Facepainting a bodypainting na kůži hostům

Malujeme hostům na všechny partie těla, podle přání, nebo obličej jakékoli motivy (květiny, zvířata, líčení, atd.) speciálními barvami pro kůži. Doba malby jednoho vzoru je cca 10 minut.


Ceník je na stránce výtvarníka. Klikněte na tlačítko níže.

Malbu na tělo modelky si mohou vyzkoušet i hosté párty. Děkujeme za každé sdílení.