Společná malba obrazu

Malířská show

Představte si takový obraz v prostorách, kde vynikne.

Malířská show je veselá aktivní zábava, při níž vznikne obraz, malovaný postupně  hosty akce a na závěr zarámován je pak majetkem klienta. Ten také rozhodne o jeho následném využití. Osvědčené  je například jeho vystavení ve společných prostorách firmy. Může být i darem, nebo předmětem tomboly apod. 

Výtvarník zajistí stojan, předmalovanou desku 1 x 0,8 m pro kolektivní malbu, akrylové barvy, štětce, další potřebný materiál, rám z masivu a svou asistenci. 

Námět dodá klient a může jím být například nějaké zvíře, dovolená, sport, produkty firmy, individuální záliby každého účastníka malby apod. 

Během akce výtvarník zasahuje jen radou, doplňováním palet barvami a mytím štětců, případně sjednocením rozbité formy malby. Na závěr zarámuje obraz.

Pro malířskou show je třeba plocha asi 3x3m s dobrým světlem, dva malé stoly a asi 4 h času.  

Cena je 12.000 Kč + dopravné 8 Kč/km z Prahy na místo a zpět.

5 důvodů pro malířskou show na vaší akci

  1. Aktivní a veselá zábavná tvorba zúčastněných s komentáři přihlížejících.
  2. Stmelení a motivace kolektivu.
  3. Vystavené dílo pak bude každému připomínat společný zážitek.
  4. Úplná příprava a zajištění průběhu show výtvarníkem.
  5. Neotřelý zážitek.

Malování slonů

Firemní akce v duchu třicátých let. Námětem je slon, asi jako symbol štěstí. A tak sloni různých tvarů i barev zvolna zaplňují plochu obrazu.

Kočky v barvách

Námět pro děti? Domácí mazlíčci. Kočky vznikají fialové i zelené akrylátovými barvami na připravené desce. Výsledek je skvělý.

UNILEVER - firemní akce

Inspirativním námětem pro malířskou show na maškarní firemní akci Unilever byla dovolená snů. Vznikl tak obraz pro společné prostory firmy.

Obyčejným lidem se staráme o zábavu a potřebujeme vaši podporu. Sdílejte, děkujeme.

Video z firemní akce