STREET ART

HYNEK

Motto: Kreslit nebo malovat mohu čímkoli na cokoli.

u portrétu akrylem
u portrétu akrylem

SÍDLO: KOPŘIVNICE

Hynek je další mladý kolega, který přibyl do našeho týmu výtvarníků. Toho času student na Ostravské universitě. Má široký záběr a kromě karikatur nabízí i malbu na zakázku na obuv. Jede o skutečnou originalitu mířící trošku až k extravaganci, což vůbec není na škodu, protože na trhu téměř chybí. Tak jako my ostatní i Hynek umí karikatury, portréty a ilustrace, ale nebojí se jít i do video-animace a to znamená například tvorbu krátkých kreslených klipů pro reklamy, nebo i klip k hudební produkci. Street art - mural art, je už dávno uměleckou disciplínou a některé betonové zdi přímo volají k úpravě, takže i takovou tvorbu můžete u Hynka objednat k oživení neutěšených a depresivních ploch vhodných zdí nejen z betonu. Malby na stěnu bytu i jiného interiéru jsou působivé svou nezvyklou perspektivou a dotváří prostor tak, že je zážitkem v něm pobýt. Výčet tvorby však ještě nekončí. Malba kombinovanou technikou přímo na karosérii je využívána nejen pro reklamní účely na větší auta, ale i pro charakteristiku majitele osobního vozu i motorky. Hynek je schopen i živé sprejerské produkce na vybrané téma pro firemní akce, kde se i hosté mohou zúčastnit tvorby sprejem pod jeho dohledem a s jeho pomocí. Motivem může být logo firmy, nebo charakteristický předmět. Pokud jde o živé produkce, jako kreslení karikatur hostům večírků, nebo sprejerská show, bude jeho hlavním působištěm Severomoravský kraj, ale dopraví se samozřejmě i jinam. 

ART GALERIE

Karikatury na zakázku podle fotografií tužkou nebo malované digitálně a karikatury na živo.

Do objednávky vložíte fotky a popis představy o karikatuře a do 14-ti dnů ji máte doma. Dárek tohoto typu se hodí pro každého, je ceněný, je stále na očích a evokuje společné vzpomínky.


Malování na obuv i jinam podle zadaného tématu, originální akcent vašeho outfitu.

Malování na obuv je unikátní tvorba spojená s módou, kde určením námětu o sobě něco říkáte svému okolí, což lze i formou odlehčenou a vtipnou. Budete překvapeni, jakou pozornost taková drobnost může vyvolat. Zvláště, když se nebojíte a jste i trochu extravagantní, to je pak hotový rozruch. 

Podívejte se na video, jak ručně malované boty vznikají.

Malba a kresba postavy i portrétu tužkou, pastelem a digitálně.

Svět tvarů, barev, fantazie a emocí předává tvůrce ostatním, aby jim něco sdělil a obohatil je. 

Malba na stěny uvnitř i venku.

Lidé si dovedou vymyslet na stěnu ledacos. Jsem tady od toho, abych poradil a námět realizoval tak, aby byli spokojeni a výsledné dílo jim dlouho dělalo radost, nebo je reprezenotovalo.

Užité umění, grafika, ilustrace.

Tvorba pexesa, omalovánek i návrh obálky kalendáře pro místní propagace a povědomí.

Malování reklam a námětů na korosérie nebo jejich části.

Vaše reklama může být opravdu zřetelně vidět po celé Evropě. Téma navrhnete a spolu ho zpracujeme ke zdárnému návrhu, který pak bude lakem malován a sprejován na plochy. Nebo chcete jen zdůraznit část svého vozidla spolu s vaším hobby, zálibou nebo přesvědčením? Žádný problém. Podle zadání provedeme návrhy a po schválení přijde realizace na povoz.

Chcete-li se jen podívat, nebo rovnou objednat pomalování obuvi, stěny nebo karosérie, ale také ilustraci na pexeso nebo omalovánky, vstupte nezávazně do objednávky tlačítkem níže:

Hynek je všestranný umělec a někdo z vašich přátel ho může potřebovat, tak sdílejte. Dík!

CENÍK

POZOR: Níže uvedené ceny jsou vždy za jednu osobu u kreseb na zakázku z fotografie do formátu A3, nebo za jednu hodinu při kreslení naživo na párty. Běžná dodací doba karikatury na zakázku je 14 dnů a dodání expres je od 4 do 10-ti dnů s příplatkem 50% . Pro další info klikněte na nabídku výše.

Malba na obuv

1000 Kč/dm2

Karikatura na zakázku podle fotky tužkou

800 Kč

Karikatura na zakázku barevně pastelem

1600 Kč

Karikatura - zakázka, barevná digitálně

1600 Kč

Portrét podle fotky - tempera/akryl

2000 Kč

Portrét s celou postavou - tempera/akryl

3000 Kč

Tvorba pexesa téma kraj nebo město

20 000 Kč

Tvorba omalovánek téma kraj nebo město

12 000 Kč

Ilustrace pro kalendář asi 14 obr. na téma

14 000 Kč

Malba na stěnu uvnitř i venku

800 Kč/m2

Malba lakem na karoserii 

1000 Kč/m2