NABÍDKA ORIGINÁLNÍ MALBY NA COKOLIV

TROCHU EXTRAVAGANCE

Vítězí barevnost 

- je magnet pro oči. 

Než se svět otočí, 

postaví barvy most 

z iluzí a hraní 

ke splnění přání.

ORIGINÁLNÍ MALBA NA OBUV

Malba na obuv na určité téma podle přání klienta, je sice náročná a něco stojí, ale jde o absolutní originalitu. Stejné botky prostě nikdo jiný mít nebude a jejich barevnost na sebe upozorní na každém kroku. Doslova. Pokud jste tedy odvážnější a hodí se malované boty ke stylu vašemu, nebo ke stylu toho, pro koho budou, pak budete originálnější osobní dárek jen velmi těžko hledat. Boty nemusí být nutně pomalované celé a tak se placená plocha malby trochu smrskne. Podrobnosti si domluvíte s výtvarníkem.

MALBA NA STĚNU VENKU I UVNITŘ

Malba na stěny je obvykle na téma provozovny a plní funkci dekorativní i propagační a to, jak venku, tak i uvnitř. Výrazná barevnost a ruční práce zaručuje vždy větší pozornost diváků, než prostá fotografie a proto se tak hodí pro reklamní účely. 

MALBA NA KAROSÉRII

S reklamními potisky na karosériích se na silnicích setkáváme běžně a vždy ty malované jistě zaujmou více, než focené. Nemusí jít nutně o reklamní malbu, ale můžete na část karosérie svého auta, nebo motorky umístit své hobby umělecky vytvořené. Své vozidlo vždy snáze najdete, ale zároveň budete snáze identifikovatelní. 

ILUSTRACE PRO PEXESO I OMALOVÁNKY

Jak šířit propagaci svého kraje, města nebo i vlasti mezi místními i příchozími nenásilně a od útlého věku, na to jsou odpovědí omalovánky a pexesa na určené téma. Nezapomeňte na výdělek, který mohou prodejem na stáncích v navštěvovaných památkách nebo i v papírnictvích přinést. Mohou být i dárkem dětem ve školkách i školách. 

Nezávazně vstupte do objednávky tlačítkem níže:

Zpět na stránku výtvarníka vstoupíte tlačítkem níže: