FIREMNÍ AKCE

12.07.2017

Zábava trochu jinak. Už dávno nejsme novinkou, ale někteří o nás ještě neví - ke své škodě. Naše produkce stojí za to.

Typy pro firemní akce.

Zábava je někdy zanedbávaná záležitost v životě plném práce. Proto a nejen proto bývají marketingoví manažeři zaúkolováni svými nadřízenými k zajištění firemní akce pro zaměstnance nebo klienty. Firemní akce je především zábava, relax, ale také často posílení vzájemných vztahů i seznámení se trochu jinak. Nabídka je široká a záleží, jaký obnos firma pro párty vyčlení. Večírek může být zaměřen čistě společensky, může jít o sportovní firemní akci nebo dokonce o adrenalinový zážitek. Větší i střední firmy využívají nabídky agentur, které připraví celou akci podle přání zákazníka takzvaně na klíč. Malé firmy s nemnoha zaměstnanci obvykle trochu šetří a zábavu si sestavují svépomocí.

 Jsme skupina karikaturistů a pro firemní akce nabízíme především živou produkci kreslení karikatur hostům přímo na místě.Výhodu naší nabídky zjistíte téměř okamžitě na své párty. Psychologie je velmi jednoduchá. Je-li lidem nabídnuto něco zadarmo, vytvoří se fronta. Pro firmu jsme jako zábava celkem zanedbatelný náklad a minimální organizační zátěž, avšak s vysokým kreditem, protože lidé mají ze svých karikatur ohromnou radost. Za léta praxe víme, že si je doma vystaví, nebo pověsí. Proto nabízíme možnost předtištění firemního loga klienta v odstínech šedé na naše kreslící papíry. Logo tak nepřebíjí kresbu, ale je nepřehlédnutelné, i když se tváří nenápadně. Jsme zkušení a spolehliví a někteří z nás kreslí velmi rychle, takže zvládnou až 15 osob za hodinu v přijatelné kvalitě. Především však jde o dobrou zábavu a ze sezení modelem si většina odnese i dosud nepoznaný zážitek, když se ostatní smějí a model neví, co vzniká. Karikaturisté musí být zároveň i baviči, takže reagují na komentáře nebo sami komentují, žádají nápovědu - to mívá ohlas u přihlížejících a sami už mají ze zkušenosti odhad, co zabírá a podle toho vymýšlí náměty karikatur. Takže silnější pán bude myslet na pivko a dobré jídlo, vyvinutá paní bude náležitě zdůrazněna a jiná zas bude držet kočku, protože máme uši a slyšíme, co si lidé povídají. Překvapení kreslených je součástí naší produkce. Jak můžete zjistit i v naší nabídce na webu, domluvíme se anglicky, česky, rusky a někteří i německy. Karikaturista má jako výtvarník pro lidi určitý punc. Je pro ně zajímavý. Proto jsme jako atrakce na firemní akce a jiné společenské události vítaným zpestřením. Firmy naše služby oceňují i při své prezentaci na veletrzích, protože karikatury přilákají vždy mnoho zájemců i přihlížejících. V obchodních centrech po celé republice jsme na promo akci kreslili karikatury prostřednictvím aplikace digitálně přímo do mobilu Samsung Glaxy Note a hotové kresby jsme pak posílali přímo na e-mail dotyčného. Umíme také rychlo-portréty a někteří z nás někdy prochází mezi hosty párty a kreslí jejich karikatury ve stoje.

Malířská show je další atrakcí, ale z jiného soudku. V podstatě jde o dvě odlišné možnosti.

Při první je tvořící malíř se svým plátnem dokreslením atmosféry večírku a může malovat na dohodnuté téma.

Při druhé možnosti je malířská show akční zábavou hostů, protože postupně přicházejí a společně tvoří obraz na určené téma. Většinou maluje najednou více lidí. Výtvarník je k ruce s radou, materiálem i doladěním výtvarné formy díla. Přihlížející si neodpustí komentáře a tak je průběh zábavný. Zarámovaný obraz je pochopitelně majetkem objednatele. Pokud se vystaví v některé ze společných místností firmy - například v jídelně, nebo v chodbě - bude stále připomínat večírek a zážitky. Pokud některé výtvory vyjdou poněkud komicky, tím lépe. Budou pak častým terčem komentářů a úlevnou terapií pro načerpání nových sil k pracovním povinnostem. Galerii k malířské show najdete na www.firemni-akce-karikaturista.cz .

Aby vaše rozhodování bylo snazší, vězte, že jsme zkušení a spolehliví profesionálové s praxí delší, než čtvrt století. Na otázky všem odpovíme a vysvětlíme detaily naší produkce. Můžete i volat na mobil 604 233 905 každý den odpoledne. Prostě, jsme vám k službám.