Jak objednat karikaturu?

11.09.2018

Snadno a rychle objednáte karikaturu od zkušených karikaturistů na www.karikaturky.cz

Protože se karikatury ujaly, jako originální dárek k různým příležitostem, přicházíme se stručným návodem, jak na to, neboť lidé bývají nerozhodní kvůli nedostatku informací a někdy tak ošidí oslavence i sebe o zážitek z emotivního předání tolik překvapivého dárku. O kladných emocích všech zúčastněných hovoří reference dole na stránkách každého výtvarníka v naší skupině karikaturistů. Ale k věci, chcete objednat a nevíte jak?

Jak na to:

Především vám jde o informace. Jaká je cena? Jak dlouhá je dodací doba? Stihnete karikaturu za 4 dny? Jak bude karikatura vypadat? Bude si kreslený podobný? Jak zaplatím? Atd. Prostě, jak vše funguje. Základní info zde popíši, ale nejjednodušší je zavítat na našich stránkách www.karikaturky.cz v menu do sekce NABÍDKA, kde si vyberete, o co vám jde a tam najdete většinu informací. 

Styl i podoba. Obojí nejlépe odhadnete, když si projdete jednotlivě stránku každého výtvarníka, kde máme své galerie ukázek karikatur na zakázku, fotografií z akcí, kde kreslíme tzv. naživo a někteří i galerie obrazů. Pod galeriemi ukázek pak dole naleznete ceník výtvarníka, protože máme ceny rozdílné, přestože úrovní jsme srovnatelní. Pod ceníkem bývají reference výtvarníka.

Cena je samozřejmě důležitá, nicméně kvalita díla je důležitější. Všichni jsme zkušení, kvalitní a spolehliví karikaturisté. Cenové rozdíly vypovídají spíše o tom, kdo chce více přijímat zakázky, než o kvalitě. Uvedené ceny jsou vždy za osobu a násobí se počtem osob. Cenový rozdíl je pochopitelně i mezi kresbou černobílou nebo barevnou. Množstevní slevy nevedeme, protože jde o výtvarná díla a nikoliv o sériovou výrobu.

Způsob dodání a dodací doba je běžně 14 dnů. Je-li dodací doba pod 11 dnů, jde o expres za příplatek. Ten činí 50% ceny kresby. Karikatura vám přijde v pevném tubusu poštou na dobírku, ale v Praze si ji můžete vyzvednout i osobně a trochu tak ušetřit na poštovném. 

Jak objednat?

Jde o jednoduchou operaci, kterou zvládne každý. Na našich stránkách jděte v menu do sekce OBJEDNÁVKA, pak klikněte na obrázek s popisem OBJEDNÁVKA KARIKATURY NA ZAKÁZKU a jste v on-line formuláři, který vás vede krok za krokem. Důležité je mít ve svém PC připraveny ostré a charakteristické, tzn. podobné, fotografie s výřezy hlav karikovaných. Každá fotka do velikosti objemu dat 2Mb. Tyto fotky nahrajete snadno do formuláře. Vyplnit se musí všechna políčka a důležitý je také popis děje karikatury, nebo vaší představy. Hobby, profesi, záliby atd. 

Nezapomeňte také v on-line formuláři rozbalit roletku se jmény výtvarníků a označit Vámi vybraného. Když máte vyplněno, klikněte na odeslat a po chvíli se objeví zpráva o úspěšném odeslání objednávky. Zpět vám od nás přijde potvrzení s kontaktem na uvedeného výtvarníka. Každopádně, kdybyste si i tak nevěděli rady, jděte v menu do sekce NAPIŠTE NÁM. Odpovídáme všem. 

Snažíme se jednat solidně, spolehlivě a individuálně přistupujeme k přání každého klienta, který se mimovolně stává spolutvůrcem díla svým přispěním ve formě popisu děje a představy o karikatuře. Také ovšem kvalitou fotografií, které musí být charakteristické a s čitelnými detaily obličeje. To je zatím asi vše. Mějte krásné dny a jsme vám k službám.