Karikatura - neotřelý dárek.

30.03.2017

Kdo už má zkušenost s karikaturou jako dárkem, nepoužil ji naposledy.

Každý den si u nás lidé objednávají karikatury, které pak používají, jako neobvyklé a originální dárky pro své blízké, přátele nebo spolupracovníky většinou k narozeninám, na rozlučku nebo k jiné příležitosti. Reference na stránkách každého z nás vypovídají o silném účinku, jaký karikatury, coby dárky, mají. Je to neuvěřitelné i pro nás samotné, kteří je tvoříme na základě vámi poslaných fotek a informací o osobě, kterou chcete překvapit jiným dárkem, než přinesou ostatní a navíc originálem, který budou vlastnit jen oni. 

Možná jste právě dostali inspiraci pro skvělý dárek, ale získat ho se vám zdá komplikované. Je to snadné. Kliknutím na obrázek s červeným autem se dostanete na naše stránky, vyberete si výtvarníka podle stylu a ceny, on-line objednáte a poštou na dobírku dostanete do 14 dnů hotovou karikaturu v pevném obalu - ovšem umíme i expres s dodáním za 4 dny, ale je s příplatkem. Do dvou dnů po on-line objednání kresby vám přijde potvrzení i s kontaktem na vámi vybraného výtvarníka, abyste mohli doladit detaily zakázky. Jsme vám plně k službám.

Za www.karikaturky.cz administrátor a výtvarník Ladislav.

Máme pro vás dobrý tip na snadné a levné zarámování. Protože kreslíme standardně na formát papíru A3 = 30x40cm, najdete v IKEA komplet prosklené rámy s paspartou pro tento rozměr a velmi snadno kresbu zarámujete - trvá to nejdéle 15 minut. Vnější rozměr rámu je pak asi 50x40 cm. Rámy jsou v dekoru světlé i tmavé dřevo, bílá barva atd. Pokud budete potřebovat podrobnější návod, není problém. Stačí si o něj napsat.

Napište nám, odpovíme všem: