Levné karikatury

12.04.2017

Karikatury - levné, ale hodnotné dárky.

Relativně levné karikatury jako dárky mohou překvapit silou emocí při předávání a zůstávají pak stálou připomínkou vztahů. Několik příkladů:

Černobílá karikatura učitelky chemie jako dárek od žáků má hned několik poloh v zadání děje. Chemie je tam zřejmá, ale objevují se hned dvě omamné látky a náznak sexu jako recese. Co také čekat od svých žáků a jejich myšlenkových pochodů? Nicméně kresba je vtipná, skvěle provedená a měla velký úspěch. Paní učitelka na své žáky, kteří ji tak originálně obdarovali, určitě nezapomene a když se podívá na svůj obrázek, musí se usmát. Není to pozitivní energie? 

Kliknutím na obrázek vstoupíte na stránku autora.

Svatební karikatura, jako originální svatební dar. Svatbě se dříve říkalo veselka a původ slova je zřejmý. Proto na svatební zábavu patří veselí. Nejen jídlo a nějaký ten alkohol, ale také hudba, hry, vtípky a legrace. Neurážlivá, vtipná karikatura, jako dárek, může být ozdobou mezi svatebními dary a strhne na sebe pozornost. Každopádně se stává námětem pro komentáře a legrácky. Vždy bývá přijata s nadšením.

Napište nám, odpovíme všem:

Šťastná rodina. Rodinná karikatura, jako dárek k výročí, nebo při jiné příležitosti, nemůže zklamat, ať už jde o dárek od dcery, nebo od partnera. Pohoda a spokojenost z takového obrazu plyne do spřízněných duší a rozhodně přispívá ke štěstí. Je to emotivní dárek a v referencích, které má každý výtvarník dole na své stránce, se dočtete o nečekaných emocích z takových dárků. A protože jsme spolutvůrci důvodu těchto emocí, působí kladně i na nás, když nám přijdou jako reakce. Je to pro nás bonus k honoráři, když uděláme radost.