Svatba a svatební zábava - karikatury

15.04.2023

Trocha inspirace pro vaši svatbu a zábavu na svatbě.


Svatba a svatební zábava - karikatury
Představte si, že jste právě prošli svatebním obřadem, slavnostně řekli "ano" a teď se chystáte na oslavu s rodinou a přáteli. Místo tradičního DJe nebo kapely jste se ale rozhodli pozvat karikaturistu, který promění vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek. A proč byste to měli udělat? Zde je pět důvodů, proč karikaturista na svatbě je skvělou volbou.
1. Karikatury jsou zábavné a originální
Svatby bývají plné tradic a rituálů, které se opakují ze svatby na svatbu. Proč tedy nepřidat něco originálního a zábavného, co zaručeně pobaví všechny hosty? Karikaturista dokáže během několika minut namalovat vtipné a originální portréty hostů, kteří se budou smát nejen sami sobě, ale i ostatním.
Představte si třeba situaci, kdy se babička poprvé setká s karikaturou svého vnuka. Nebo když se mladomanželé poprvé podívají na svou společnou karikaturu. Je to zábava, která neomrzí a bude vás bavit celý večer.
2. Karikatury jako originální svatební dárek
Místo klasických svatebních dárků, jako jsou květiny, peníze nebo kuchyňské potřeby, mohou hosté obdarovat novomanžele originálním dárkem - jejich společnou karikaturou. Takový dárek je nejen osobní a vtipný, ale také jedinečný a neopakovatelný.
Navíc si ho můžete pověsit na zeď doma a každý den se dívat na ten veselý obrázek, který vám připomene ten krásný den. A věřte mi, že taková karikatura bude mít mnohem větší cenu než desátý mixér do kuchyně.
3. Karikaturista jako zdroj inspirace pro další zábavu
Karikaturista na svatbě může být i zdrojem inspirace pro další zábavné aktivity. Co třeba soutěž o nejvtipnější karikaturu? Nebo hru, při které hosté musí uhodnout, koho z hostů karikatura zobrazuje? Možností je opravdu mnoho a jen na vás je, jak je využijete.
4. Karikatury jako památka na vaši svatbu pro hosty
Kromě toho, že karikatury jsou zábavné a originální, mohou sloužit i jako památka na vaši svatbu pro vaše hosty. Místo klasických svatebních fotek si tak každý odnese domů svou vlastní karikaturu a bude si ji moci pověsit na zeď jako připomínku toho úžasného dne.
5. Karikaturista jako konverzační téma
V neposlední řadě je karikaturista na svatbě skvělým konverzačním tématem. Hosté se mezi sebou mohou bavit o tom, jak jim karikaturista zachytil jejich nejtypičtější rysy, smát se společně nad vtipnými detaily a sdílet zážitky z tvorby svých portrétů.
Zkrátka a dobře - karikaturista na svatbě je zábavný, originální a nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty. A pokud chcete, aby vaše svatba byla opravdu jedinečná a neotřelá, rozhodně zvažte pozvání karikaturisty. Uvidíte, že si to všichni užijí a budou o tom ještě dlouho mluvit.