Svatba v Praze

26.10.2020

Výhoda pro svatby v Praze.

Modelka musí vydržet chvíli v jedné poloze.
Modelka musí vydržet chvíli v jedné poloze.

 Pro #svatby v Praze máme jeden malý bonus. Je to dopravné zdarma, protože většina z karikaturistů má v hlavním městě své bydliště. Navíc je toto místo svatby pro nás pohodlnější a tak většina z nás takovou objednávku akceptuje.

V Praze už jsme tak kreslili na mnoha místech a na většině z nich i opakovaně, protože nás nabízí i jejich provozovatelé, když zjistí, jaký úspěch karikatury u svatebčanů mají. Mohu vyjmenovat pár míst. Například jsme kreslili svatební karikatury už několikrát když byla svatba v restauraci Salabka, Svornost, Mlýnec, Alcron, Léta páně, SOHO, Zlatá Praha, Potrefená husa, Villa Richter i U Fleků atd. Svatby bývají často také v hotelích a zvou si karikaturistu, aby obohatili zábavu na svatbě. Kreslili jsme v hotelu Alcron, Marriott, Bohemia, InterContinental, Hilton, Hoffmeister a v mnoha dalších. Spokojenost svatebčanů je pro ně totiž nejlepší reklama a my k ní rádi přispíváme svým umem.

Pokud tedy budete mít svatbu v Praze, vězte, že vás živá produkce karikaturisty na #svatební párty vyjde o trochu levněji - o dopravné - než mimopražská #svatba. Nicméně rádi přijedeme i jinam po krásné české zemi.