Karikaturista na svatbu

30.03.2017

Karikatury naživo přímo na vaší svatbě = zábava a legrace.

Už jste někdy zažili kreslení karikatur naživo přímo na společenské akci? Pokud ano, pak víte, že o tuto produkci je na párty velký, neustálý zájem a lidé si na svůj obrázek zdarma dokáží počkat i hodinu a při tom pozorovat proces vzniku karikatur zájemců před nimi a bavit se tím. Karikovaný má výjimečných zážitků hned několik, protože je to obvykle jeho první sezení modelem. Nejdříve se baví nad karikaturami před tou svou. Pak zažívá různé pocity, když se lidé smějí u tvorby jeho karikatury a na závěr má mírný šok ze svého obrázku, který často přechází, zvláště u žen a dívek, k záchvatům smíchu. A to není vše. Další emoce následují, když ukáže svou karikaturu doma nebo v práci nebo ji, už zarámovanou a pověšenou, uvidí někdo ze známých a přátel. 

Jak vidíte, karikatura je humorná a emotivní záležitost, která nejenže připomíná společenskou událost při níž vznikla, ale je i důkazem, že se umíte zasmát sami sobě a to se cení. Přitom živá produkce karikaturisty není cenově nedostupná a lidé ji soukromě využívají právě na svatby nebo narozeniny. Zároveň lze kreslení karikatur naživo koupit jako svatební dar, nebo dárek k narozeninám, když chcete opravdu překvapit.

Jsme skupina výtvarníků s letitými zkušenostmi v kreslení naživo u různých příležitostí. Možná získáte inspiraci a někoho z nás objednáte na svatbu, aby nakreslil hosty i novomanžele. Bude nám ctí a zůstáváme k službám.

Administrátor a výtvarník Ladislav 

Několik ukázek svatebních karikatur od výtvarníků z těchto stránek.

Napište nám, odpovíme všem:

Naše staré stránky stále fungují, ale potřebují úpravy: