Karikaturista na svatbu

30.03.2017

Karikatury naživo přímo na vaší svatbě = zážitek, zábava, legrace a dárky.

Už jste někdy zažili kreslení karikatur naživo přímo na společenské akci? Pokud ano, pak víte, že o tuto produkci je na párty velký, neustálý zájem a lidé si na svůj obrázek zdarma dokáží počkat i hodinu a při tom pozorovat proces vzniku karikatur zájemců před nimi a bavit se tím. Karikovaný má výjimečných zážitků hned několik, protože je to obvykle jeho první sezení modelem. Nejdříve se baví nad karikaturami před tou svou. Pak zažívá různé pocity, když se lidé smějí u tvorby jeho karikatury a na závěr má mírný šok ze svého obrázku, který často přechází, zvláště u žen a dívek, k záchvatům smíchu. A to není vše. Další emoce následují, když ukáže svou karikaturu doma nebo v práci nebo ji, už zarámovanou a pověšenou, uvidí někdo ze známých a přátel. 

Jak vidíte, karikatura je humorná a emotivní záležitost, která nejenže připomíná společenskou událost při níž vznikla, ale je i důkazem, že se umíte zasmát sami sobě a to se cení. Přitom živá produkce karikaturisty není cenově nedostupná a lidé ji soukromě využívají právě na svatby nebo narozeniny. Zároveň lze kreslení karikatur naživo koupit jako svatební dar, nebo dárek k narozeninám, když chcete opravdu překvapit.

Jsme skupina výtvarníků s letitými zkušenostmi v kreslení naživo u různých příležitostí. Možná získáte inspiraci a někoho z nás objednáte na svatbu, aby nakreslil hosty i novomanžele. Bude nám ctí a zůstáváme k službám.

Administrátor a výtvarník Ladislav 

Několik ukázek svatebních karikatur od výtvarníků z těchto stránek.

Napište nám, odpovíme všem:

Before: Představte si svou svatbu. Všichni vaši přátelé a rodina se sešli, aby oslavili váš velký den. Jste šťastní, že jste se rozhodli spojit své životy navždy, ale zároveň cítíte mírný stres ohledně zábavy pro vaše hosty. Chcete, aby se všichni bavili a měli nezapomenutelný zážitek, ale jak toho dosáhnout? Hudební skupina či DJ jsou samozřejmostí, ale co když byste mohli přidat něco originálního a zábavného do mixu?

After: Nyní si představte ten samý velký den, ale s jedním drobným rozdílem - karikaturista na vaší svatbě! Vaši hosté budou nadšeni sledováním umělcova rychlého kreslení jejich karikatur a smát se s každým tahem tužky. A jakmile obdrží svou vlastní karikaturu jako suvenýr ze dne, budou mít něco, co jim bude připomínat tento nezapomenutelný okamžik po celá léta. Vy a váš partner také dostanete unikátní důkaz o vaší lásce ve formě komického portrétu novomanželů.

Bridge: Naše skupina zkušených výtvarníků je připravena přinést tento jedinečný zážitek na vaši svatbu či jinou společenskou událost. Stačí nás objednat a zajistíme, aby každý váš host měl možnost se pobavit a odnést si domů nejen vzpomínky, ale i originální dárek. Naše služby jsou cenově dostupné a mohou být dokonce zakoupeny jako svatební dar nebo dárek k narozeninám.

Nenechte si ujít příležitost udělat ze svého velkého dne neuvěřitelný zážitek pro vás i vaše hosty! Kontaktujte nás ještě dnes a zarezervujte si naší službu kreslení karikatur na svou skvělou svatbu.

Naše staré stránky stále dobře fungují, ale potřebují úpravy.