Svatba 

Svatby a svatební dary

Svatba je česky veselka a proto je karikaturista na vaši svatbu správná volba, neboť přispěje k dobré zábavě a radosti svatebčanů z dárků, jímiž jsou jejich karikatury nakreslené přímo na svatební párty. 

GALERIE

Najděte inspiraci pro vaši svatbu, nebo pro svatební dar v několika galeriích níže.


Karikaturista na vaši svatbu.

Kreslení karikatur na živo přímo na svatbě je žádanou oblíbenou atrakcí a přináší svatebčanům zážitek ze sezení modelem, radost z dárku a zábavu při kreslení. Živá produkce karikaturisty je rovněž používaným svatebním darem pro svou překvapivost a originalitu.

Pro více informací klikněte na tlačítko níže.


Karikatura na zakázku jako svatební dar.

Svatební dar bývá často těžké vymyslet a tak vás možná inspiruje naše nabídka. Do karikatury lze totiž vložit to, co o snoubencích víte. Jaké mají hobby, neřesti a další informace. V ukázkách karikatur na zakázku můžete najít námět i pro tu vaši jako svatební dárek.

Pro více informací klikněte na tlačítko níže.


Karikatura na svatební oznámení.

Některé karikatury na zakázku byly použity nejen jako obraz, ale i na svatební oznámení. Kresbu stačí kopírovat a v grafickém programu pak upravit pro tisk. Někteří z nás to umí.


Vtipný svatební proslov ve verších.

Veršovaná slova vždy bezpečně zaujmou. Jsou-li navíc verše vtipné, máte pozornost přítomných zaručenou. Vtipný svatební proslov je skvělý začátek zábavy. Naše básnířka JANA ho zvládne bravurně a levně. 

Pro info klikněte na tlačítko níže.


Inspirujte také své přátele sdílením. Díky.

Reference pro svatby

SVATEBNÍ KARIKATURY NA SVATBĚ KRESLIL JARDA

Dobrý den,
G. a M. Koderovi
chtěli bychom Vašemu kolegovi, p. Pleslovi velice poděkovat za zpestření svatebního programu.
Všichni byli s jeho tvorbou velice spokojení. Je to krásná vzpomínka!
Kolegu srdečně zdravíme.
Přejeme krásný den. 

SVATEBNÍ DAR - KARIKATURA OD HARUTA

Dobrý den pane Harut,

chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za úžasnou a vtipnou karikaturu - Koloběžka, kterou jste mi namaloval. Jako svatební dar udělal novomanželům obrovskou radost. Karikaturu jsme jim dali jetště do dřevěného rámu s paspartou, tudíž to nabylo ještě větších dojmů. Přátelé i kamarádi z toho byli nadšeni, sklidila velký úspěch. Jeden z manželů si ji umístil jako profilovku na svůj facebook. Ještě jednou díky. Zdraví Edita V. 

#SVATEBNÍ KARIKATURY PŘÍMO NA SVATBĚ OD HARUTA

Dear Harut,

thank you very much for your presence on our wedding day!
It was a great pleasure for us and for our guests to have such a nice presents from your hands!
We appreciated the atmosphere you brought and show respect to your nice work!
I hope you also enjoy our company as well !! Hopefully we will keep in touch and can arrange such a funny attraction for other events next time! All the best from our new-born family !
(photo is attached privately) Cheers, Alexandra and Yaroslav

#SVATEBNÍ KARIKATURA OD AŇÁTS

" Karikatura byla dnes dorucena uz jsem si nechal poslat fotku, je paradni!! Vsem se nam moc libi, je to trefene skvele, jsem si vice nez jisty ze svatebcanum se bude taky moc libit. Diky moc za praci urcite Vas doporucim. Mejte se hezky a jeste jednou dekuju, Marek" 

#SVATEBNÍ DAR - KARIKATURA OD TUANA

vaše jméno: Hedvika Ludvíková

hodnocení od vás: Veliké poděkování panu Tuanovi,
za svatební karikaturu. Novomanželé byli nadšení a obrázek měl veliký úspěch i u ostatních svatebních hostů. Určitě jsme si takový dárek u něj neobjednávali naposledy.
Příjemné a rychlé jednání a super výsledek !!!! 

SVATEBNÍ DAR - KARIKATURA OD STANISLAVY

Dobry den, chtela jsem Vam moc a moc podekovat za uzasnou karikaturu, ktera mela u movomanzelu obrovsky uspech! Oni i kazdy host ji obdivovali, takze kdykoliv budeme priste neco podobneho potrebovat, urcite se s radosti znovu obratim na Vas. Preji pekny den a jeste jednou velke diky! Gerlova

SVATEBNÍ DAR - KARIKATURA OD PETRY

Vložil: M. Procházková

Titulek: poděkování
Dobrý den Petro, děkujeme za svatební karikaturu pro našeho kolegu z práce, který z ní měl velkou radost. Dali jsme krásný a originální dárek. Máte šikovné ruce a přejeme Vám hodně zdaru!

DÁREK K VÝROČÍ SVATBY-KARIKATURA OD VADIMA

Dobrý den, 

dnes dorazila moje objednávka-karikatura k 20. výročí svatby. Je to nádherné, moc se mi líbí. Děkuji. S pozdravem Hrubešová

KARIKATURY KRESLIL PŘÍMO NA SVATBĚ - LADISLAV

Dobry den pane Blahaku,my moc dekujeme za Vase sluzby, bylo to super. Budeme Vas vsude doporucovat. Preji krasny zbytek dne. Ivana Dubsikova 

Vaše reference - nestrčíme do kredence


ČLÁNKY

Průběžně budeme přidávat aktuální články a pokud jste měli karikaturistu kreslícího na vaší svatbě hosty a máte historku se svatebními karikaturami související, rádi ji uvedeme - můžete pozměnit jména, pokud chcete a nebo jen přispějte do referencí alespoň jednou větou. Budeme vám vděčni. 

Pro začátek pár vtipných citátů ke svatbě:

"Svatba udělá ze dvou lidí jednoho, potíž je určit, který z nich to bude." - Henry Louis Mencken americký novinář a spisovatel 1880 - 1956

"Zdali dva lidé, kteří se vzali, udělali dobře, se neví ještě ani v době jejich stříbrné svatby." - Marie von Ebner-Eschenbach česká spisovatelka 1830 - 1916

"Rozvodové rozpočitadlo: svatý Freude, ach ty pudy, svatba z vášní, rozvod z nudy." - Jiří Žáček český spisovatel 1945

"Svatba je jako pohřeb. Rozdíl je pouze v tom, že na svatbě se tancuje." - Židovské přísloví

"Krása je potřebná na svatbu, láska na každý den." - Finské přísloví

"Manžel je muž, který před svatbou mohl být docela chytrý." - Gabriel Laub český esejista a novinář 1928 - 1998

"Před svatbou měj oči otevřené, po svatbě je napůl přivři." - Benjamin Franklin americký autor, politický teoretik, politik, poštmistr, vědec, vynálezce, občanský aktivista, státník a diplomat 1706 - 1790

Svatba v Praze

  Pro svatby v Praze máme jeden malý bonus. Je to dopravné zdarma, protože většina z karikaturistů má v hlavním městě své bydliště. Navíc je toto místo svatby pro nás pohodlnější a tak většina z nás takovou objednávku akceptuje. 

  V Praze už jsme tak kreslili na mnoha místech a na většině z nich i opakovaně, protože nás nabízí i jejich provozovatelé, když zjistí, jaký úspěch karikatury u svatebčanů mají. Mohu vyjmenovat pár míst. Například jsme kreslili svatební karikatury už několikrát když byla svatba v restauraci Salabka, Svornost, Mlýnec, Alcron, Léta páně, SOHO, Zlatá Praha, Potrefená husa, Villa Richter i U Fleků atd. Svatby bývají často také v hotelích a zvou si karikaturistu, aby obohatili zábavu na svatbě. Kreslili jsme v hotelu Alcron, Marriott, Bohemia, InterContinental, Hilton, Hoffmeister a v mnoha dalších. Spokojenost svatebčanů je pro ně totiž nejlepší reklama a my k ní rádi přispíváme svým umem.

 Pokud tedy budete mít svatbu v Praze, vězte, že vás živá produkce karikaturisty na svatební párty vyjde o trochu levněji - o dopravné - než mimopražská svatba. Nicméně rádi přijedeme i jinam po krásné české zemi.