Krásná nevěsta

01.01.2018

Jak zdůraznit svou krásu ve svatební den?

Krásná nevěsta - jak ve svůj velký den zazářit? 

  Každá žena touží po tom, aby ve svůj svatební den byla dokonalá. A to nejen sama pro sebe a pro zrak okolí, ale hlavně pro svého vyvoleného. Celý den se také na ni budou upínat objektivy fotoaparátu či na svatbách oblíbených karikaturistů, kteří ji budou chtít na památku zvěčnit. Čemu všemu je při přípravě potřeba věnovat pozornost? 

Decentní make-up 

  Zásadou číslo jedna pro každou nevěstu je, že make-up by si neměla dělat sama. Na každodenní nošení vám váš um jistě postačí, avšak svatební líčení svěřte v kosmetickém salonu do rukou profesionálů, kteří nejenom, že nic nezkazí, ale naopak vám ještě poradí, co vám bude slušet nejlépe. Pamatujte, že svatební make-up by měl být sice výrazný, ale stále přirozený. Jen tak krásně vynikne vaše přirozená krása. 

Fit do šatů 

  Není nic neobvyklého, pokud nevěsty před svatbou začnou držet dietu. Ať je to z důvodu, že se chtějí vejít do vysněných šatů nebo jen, aby byly ještě krásnější, než jsou. Diety jsou však nebezpečné (a zvláště ty nárazové). Pokud si tedy přejete shodit pár kilogramů, běžte na to zdravější cestou. Ta se skládá z dostatečného pitného režimu, vyváženého jídelníčku a zejména vhodného pohybu. Ten jde dělat i zábavně - stačí se zapsat na kurz zumby, jógy, jít si zaběhat nebo vyzkoušet populární vacushape

Rafinovaný účes 

  Základem skvělého účesu, jsou zdravé, krásné a dlouhé vlasy. Než si tedy necháte splétat vlasy do zdobených účesů, nejprve jim věnujte dostatečnou péči. Pro zničené a poškozené vlasy je nejlepší aplikace, brazilského keratinu který je vyhladí, zacelí a obalí ochrannou vrstvou. Budou tak opět jemné, lesklé a dokonale chráněné proti všem nepříznivým podmínkám. Tip: Nezapomeňte vzít sebou i svého nastávajícího. Také on si jistě zaslouží nový sestřih, navzdory tomu, že většina pánů svůj vzhled zas tolik neřeší a do pánského kadeřnictví by si samo došlo jen těžko. 

Manikúra je základ 

  Nezapomeňte také na svoje ruce. Mnoho nevěst je opomíjí v domnění, že na nehty jim nikdo koukat nebude. Opak je ale pravdou. Minimálně je uvidí ženich, když vám bude nasazovat snubní prsten. A kamarádky i příbuzní si určitě také nenechají ujít možnost váš snubní prstýnek obdivovat. Manikúra by měla ladit se svatebním líčením. Opět jsou vhodné decentní barvy - nejlépe bílá nebo francouzská manikúra.