SVATBA a svatba není totéž

26.10.2020

SVATBA je skutečně o něčem jiném, než obyčejná svatba.

Plánujete SVATBU a máte své představy. Můžete si je splnit sami, nebo s pomocí svatebních agentur, ale ve hře je mnoho aspektů. V neposlední řadě náklady na svatbu. Má být okázalá, nebo skromná? Nejspíš něco mezi. Rodiče určitě rádi poradí, ale je jiná doba a svatební tradice už nejsou tak v kurzu, jako dříve. Přežívají jen ty základní a mnohým už mohou připadat i trochu směšné. Zkrátka každý pár vidí svou SVATBU ve svých představách trochu jinak.

U snoubenců s výrazným hmotným zajištěním bývá volba celkem jasná. Prostě si najmou svatební agenturu, která je schopna jim dodat celou svatbu na klíč podle jejich představ a mají klid. Pokud své úspory chcete raději utratit za svatební cestu, než za svatební hostinu a ostatní svatební náležitosti, mějte tajnou svatbu a dokonce ji můžete oznámit #svatebním #oznámením až po #svatbě. To je hodně pohodlné a mnohým ženichům vyhovující, nikoliv však většině nevěst. Ty se chtějí pochlubit veřejně, že už jsou ve svazku manželském a proto budou trvat na svatbě, jak má být. Na netu najdete bohatou nabídku i inspiraci a určitě právě budoucí manželky si ji prostudují dopodrobna, vše naplánují a proberou s partnery.

My jsme ti, kteří na každé svatbě zaujmou a bývají využiti na sto procent. Důvod je jasný. Originální dárek navíc k výslužce chce mít každý. Krom toho si projde nečekaným zážitkem při sezení modelem a pobaví se, když modelem sedí jiní. Jde tedy o dárky, zábavu a zážitek v jednom. A přidáme ještě jeden faktor a tím je propagace, neboť se jedná vlastně o dlouhodobou připomínku vašeho svatebního dne. Jsme skupina karikaturistů velmi slušné úrovně a vždy se mezi námi najde jeden volný, co může přijet kreslit vás i hosty #svatby na živo přímo na místě. Většinou jsme z #Prahy, ale rádius 150 km pro nás není problém. Naše služby lze využít i jinak. Mrkněte do sekce nabídka v menu. Jsme ti, co umí z obyčejné svatby udělat SVATBU NEVŠEDNÍ. Mějte krásné dny, těšíme se na kontakt a jsme vám k službám.