Svatba a svatební web.

19.10.2020

Svatby na svatebních webech - oblíbený způsob informací o svatbě.

SVATBA A SVATEBNÍ WEB

Pandemie změnila svět a být on-line je už nejen samozřejmostí, ale i nutností. Internet změnil svět už před pandemií tím, že jej propojil a připoutal k sobě pozornost lidí, takže mu obětují spoustu svého času. Síť obepíná celou planetu a webové stránky jsou všeobecně známý pojem. Vytvořit si svůj svatební web je dobrý nápad, protože skrze něj můžete snadno sdílet informace o budoucí svatbě s kým chcete, tzn. především s budoucími hosty vaší svatby, ale také s dodavateli.

ÚČEL SVATEBNÍHO WEBU

Účelem svatebního webu jsou samozřejmě informace, ale také spojení s dodavateli i svatebčany. Využití je široké podle toho, co vše potřebujete a chcete dát ostatním vědět. Váš svatební web může mít několik sekcí právě podle jejich účelu a nemusí stát ani kačku. Umístění svatebního oznámení přímo na web má mnoho výhod. Nemusíte oznámení rozesílat každému zvlášť a v případě nějakých změn, kterých bylo letos dost a dost, lidé jen kouknou na stránky a mají aktuality vaší svatby. Lze do něj vkládat fotografie, například v sekci o historii vašeho vztahu, nebo kresby třeba od dětí, jestli už je máte, dále časový plán a rozvrh samotné svatby, ale i plánovaní před svatbou. Můžete tam ukázat, jak už jste zařízeni, aby se nevyskytovaly nadbytečné svatební dary, lze tam napsat i jaké máte plány do budoucna, nebo kam se chystáte na svatební cestu a také prostřednictvím webu můžete pro zdárný průběh svatby požádat o pomoc známé třeba ohledně nádobí, nebo židlí atd. podle toho, jakým stylem svatby půjdete. Po svatbě lze na webu poděkovat všem za přítomnost na vaší svatbě i za svatební dary a slíbit pokračování záznamem fotek a videí ze svatební cesty. Zároveň můžete umístit fotky a videa ze svatby, kde se najdou i hosté vaší svatby.

JAK SVATEBNÍ WEB REALIZOVAT

Na netu je více možností a také záleží na vás a vaší představě o svatebním webu. Stačí do www.google.cz napsat dvě slova SVATEBNÍ WEB a inspirovat se. Dnes je možné snadno využít připravené webové šablony a postavit svatební web s využitím domény druhého řádu, takže zdarma. Takovou službu nabízí například Webnode, nebo www.estranky.cz atd. Využít můžete i facebook. Určitě sami najdete aplikaci, která vám bude vyhovovat. Jste-li odvážnější, můžete dovolit Pokud si necháte vytisknout svou svatební fotoknihu - www.cewe.cz - lze i v ní uvést odkaz na svatební web. Pokud fotoknihu přihlásíte do soutěže, bude ji možné nalézt na netu i v digitální podobě, jinak ne.

DALŠÍ VÝHODY SVATEBNÍHO WEBU

Každý pár chce mít záznamy ze své svatby a webové stránky jsou výhodným způsobem, jak se pochlubit známým galerií fotek a videí ze svatby včetně psaného nebo mluveného komentáře. Můžete je také požádat o zdařilé záběry, které sami pořídili a umístit je do galerie, čímž je trochu více zainteresujete a oni se také rádi pochlubí zase svým známým s vtipným záběrem, který se jim povedl. Věříme, že společná práce snoubenců na svatebním webu je inspirativní a povede k nejednomu novému nápadu, takže kladně ovlivní další společný život. Užijte si tvorbu webu, svou svatbu i svatební cestu a hlavně celý společný život spokojeně a vesele.