Svatba a svatební web.

19.10.2020

Svatby na svatebních webech - oblíbený způsob informací o svatbě.

SVATBA A SVATEBNÍ WEB

Pandemie změnila svět a být on-line je už nejen samozřejmostí, ale i nutností. Internet změnil svět už před pandemií tím, že jej propojil a připoutal k sobě pozornost lidí, takže mu obětují spoustu svého času. Síť obepíná celou planetu a webové stránky jsou všeobecně známý pojem. Vytvořit si svůj svatební web je dobrý nápad, protože skrze něj můžete snadno sdílet informace o budoucí svatbě s kým chcete, tzn. především s budoucími hosty vaší svatby, ale také s dodavateli.

ÚČEL SVATEBNÍHO WEBU

Účelem svatebního webu jsou samozřejmě informace, ale také spojení s dodavateli i svatebčany. Využití je široké podle toho, co vše potřebujete a chcete dát ostatním vědět. Váš svatební web může mít několik sekcí právě podle jejich účelu a nemusí stát ani kačku. Umístění svatebního oznámení přímo na web má mnoho výhod. Nemusíte oznámení rozesílat každému zvlášť a v případě nějakých změn, kterých bylo letos dost a dost, lidé jen kouknou na stránky a mají aktuality vaší svatby. Lze do něj vkládat fotografie, například v sekci o historii vašeho vztahu, nebo kresby třeba od dětí, jestli už je máte, dále časový plán a rozvrh samotné svatby, ale i plánovaní před svatbou. Můžete tam ukázat, jak už jste zařízeni, aby se nevyskytovaly nadbytečné svatební dary, lze tam napsat i jaké máte plány do budoucna, nebo kam se chystáte na svatební cestu a také prostřednictvím webu můžete pro zdárný průběh svatby požádat o pomoc známé třeba ohledně nádobí, nebo židlí atd. podle toho, jakým stylem svatby půjdete. Po svatbě lze na webu poděkovat všem za přítomnost na vaší svatbě i za svatební dary a slíbit pokračování záznamem fotek a videí ze svatební cesty. Zároveň můžete umístit fotky a videa ze svatby, kde se najdou i hosté vaší svatby.

JAK SVATEBNÍ WEB REALIZOVAT

Zdarma

Na internetu je spousta možností, jak si vytvořit svatební stránky a také hodně záleží na vás a vaší představě o svatebním webu. Dnes je možné využít služby na tvorbu internetových stránek zdarma a vzhled si upravit dle potřeby. Takovou službu nabízí například Webnode, nebo www.estranky.cz atd. Využít můžete i Facebook. Co si však ne každý uvědomuje je, že ono zdarma není tak úplně zdarma. Buď na svých stránkách musíte mít reklamu poskytovatele nebo naopak tvorbě svých svatebních stránek musíte věnovat o to více času, abyste si je přizpůsobili přesně vašim představám. Tento čas vám pak může chybět pro plánování vaší svatby.

Kvalitně

Pokud máte zájem o kvalitnější svatební stránky, tak nejspíš zvolíte některou z placených služeb, jako jsou např. svatební stránky Brzy svoji. Služba Brzy svoji vám nabízí řadu užitečných funkcí jako je program dne, odpočítávadlo do dne svatby, rezervaci darů, galerii nebo online formulář pro potvrzení účasti hostů, díky kterému budete mít přehled o skutečném počtu vašich hostů. Třešničkou na dortu pak může být registrace vlastní domény (např. www.novakovi.cz nebo www.lucka-a-honza.cz), kterou pak umístíte na své svatební oznámení. Svatební stránky vám ušetří spoustu času a těch pár stovek za to zkrátka stojí.

DALŠÍ VÝHODY SVATEBNÍHO WEBU

Každý pár chce mít záznamy ze své svatby a webové stránky jsou výhodným způsobem, jak se pochlubit známým galerií fotek a videí ze svatby včetně psaného nebo mluveného komentáře. Můžete je také požádat o zdařilé záběry, které sami pořídili a umístit je do galerie, čímž je trochu více zainteresujete a oni se také rádi pochlubí zase svým známým s vtipným záběrem, který se jim povedl. Věříme, že společná práce snoubenců na svatebním webu je inspirativní a povede k nejednomu novému nápadu, takže kladně ovlivní další společný život. Užijte si tvorbu webu, svou svatbu i svatební cestu a hlavně celý společný život spokojeně a vesele.

Svatební web