Svatba na netu, svatební katalogy, svatební agentury 

15.07.2020

Svatební přípravy - plánování svatby se svatební agenturou.

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou si přiznáme, že svatba je dobrou pracovní příležitostí v oblasti služeb. Internet je plný nabídek a inspirací, takže to zabere chvilku času, než si uděláte jasnou představu a začnete svou vizi uskutečňovat. Pro plánování své svatby můžete použít svatební diář, nebo přímo svatební agenturu, která vaši svatbu připraví na klíč podle vašich představ, což ovšem něco stojí. Může to být ale paradoxně méně, než když si vše budete zařizovat sami. Vybírejte z osvědčených a déle působících agentur, protože jsou to právě jejich zkušenosti, které vám ušetří námahu i finance. Vaše svatba nemusí být nutně nejnákladnější, ale přesto nezapomenutelná. Od agentury chtějte vidět předchozí práce fotografa, kterého najmou, videa ze svateb od kameramana, přečtěte si reference cateringové společnosti a podobně u všech ostatních služeb. Pokud budete nespokojeni s ukázkami některé z nich, mrkněte do svatebních katalogů a neváhejte si službu objednat zvlášť. Můžete také kontaktovat provozovatele služeb pro svatby a oslavy a zeptat se u těch nejlepších, pro které agentury pracují. Když najdete u kvality shodu pro práci v agentuře, zřejmě půjde o společnost zakládající si na kvalitě služeb a tím i spokojenosti zákazníků. Využít přímé zkušenosti ze svatby známých je asi nejjistější, nebo případné doporučení má také svou váhu. Musíte ale zvážit, zda je to pravé ořechové pro vaši představu o své svatbě. Pokud už máte vybráno a jste si téměř jisti svatební agenturou pro svou svatbu, domluvte si konzultaci s alespoň půlročním předstihem. Pro tuto schůzku už mějte připravený plán svatebního dne a svou představu o tom, jak by měl probíhat, styl svatby, dekorace, počet hostů i chodů jídla a vše ostatní. Se svatebním koordinátorem, většinou s koordinátorkou, vše doladíte a nezapomeňte chtít předem přibližný rozpočet. No a pak už se můžete jen těšit na svůj osudový krok a jeho oslavu.

My jsme skupina karikaturistů a některé měsíce v roce býváme dost vytíženi kromě firemních akcí a narozenin také svatbami, kde vždy někdo z nás kreslí na živo novomanžele i hosty svatby. Některé katalogy i agentury nás uvádí jen okrajově, ale když už na svatbě kreslíme, lidé umí ocenit naši práci, jako skvělý přínos svatební zábavě. A nejsme jen zábavou. Sedět modelem karikaturistovi je pro mnohé nepoznaný zážitek, protože vtipných komentářů kolem létá dost a dost, takže se kreslení často ošívají, tváří se nejistě, nebo se nekontrolovatelně rozesmějí a na ty chvilky nezapomenou nikdy, ani na to, kdo jim je zprostředkoval a při jaké příležitosti, což jim bude na věky připomínat neobvyklý dárek z vaší svatby - jejich karikatura.

Nezávazně nahlédněte do výtvarného prostředí našeho webu, našich ukázek i do nabídky a nechte se inspirovat. Doporučit můžeme i velmi levné a při tom nadmíru působivé vtipné svatební proslovy ve verších na míru podle zadání. Jsme vám k službám.

Možná se vaši přátelé chtějí brát. Podělte se s nimi o naši nabídku a informace - sdílejte - jsme k službám.