Svatební dar může být i zábavný.

03.07.2020

#Svatební dar může být i zábavný.

  Nebojte se nových věcí a překvapte. Svatby jsou a budou a vymyslet svatební dar je čím dál složitější, protože se dnes lidé berou trochu později a často už i s dětmi poté, co si společný život dávno vyzkoušeli a tak bývají většinou v domácnosti zařízení. Kde tedy vzít inspiraci na svatební dar? Zážitkové agentury jsou fajn, ale ne každý má žaludek na adrenalinový průběh akce. Foto-koutek na svatbu je skvělý nápad, také kouzelník - nejlépe se zaměřením na magii pro děti, ať se zabaví. 

  Je tady i nabídka karikatur na živo přímo na svatbě. Svatebčané si tak mohou posedět modelem před publikem s komentáři a po tomto zvláštním zážitku obdržet jako dárek svou karikaturu, což je někdy zlomí smíchem a na to publikum čeká a připojí se. Zábava, zážitek a dárek v jednom. Ti na vaši svatbu nezapomenou už jen proto, že jim vše bude připomínat jejich karikatura doma na stěně. Máme samozřejmě v rukávu i jinou alternativu a to na zakázku podle jejich fotky nakreslenou karikaturu snoubenců včetně jejich hobby a případně i mazlíčků. To bývá perla mezi svatebními dary, neboť je samozřejmě terčem vtipných komentářů a nezapomeňte, kde jste ji objednali, neboť i další mohou mít zájem někomu dát podobný dárek, který je vhodný i k narozeninám. 

  Na našich stránkách najdete i velmi levnou a při tom působivou záležitost a tou jsou verše na míru vhodné nejen pro vtipně veršovaný svatební proslov. Tak snad jsme zaujali a budeme inspirací.

Kliknutím na fotku se vždy dostanete na stránku výtvarníka.

Harut kreslí naživo na svatbě.

Karikaturista na svatbě. Jarda.

Karikatura na živo od Hanky.

Svatební dar - karikatura na zakázku od Stanislavy.

Karikatura na živo od Petry.

Aňáts nakreslila karikaturu na zakázku i s domácími mazlíčky.

Vtipná karikatura na zakázku od Tuana jako #svatební dar.

Akvarel od Vladimíra.

Vadim je perfekcionalista. #Svatební dar -karikatura na zakázku podle fotografií.

Rázovitá karikatura na zakázku od Břetislava.

Ukázka veršů na míru od básnířky Jany.