NAROZENINY

09.01.2022

Narozeninové dárky mohou být vtipné, originální a kreativní.

Může být dárek k narozeninám zároveň hodnotný i vtipný? Přesvědčíme vás, že ano. Jsme skupina karikaturistů a kreslíme karikatury nejen na živo hostům na narozeninové i jiné oslavě, ale i na zakázku podle fotografie k použití jako originální dárek oslavenci. Nadšené ohlasy v referencích dokazují velkou úspěšnost takového dárku, protože je překvapením, zábavou a také vhodným předmětem ke komentářům návštěv, když visí doma na stěně. V karikatuře každý hned vidí hobby, nebo profesi karikovaného, což může být dalším námětem k hovoru, ale i překvapením.


OBJEDNAT KARIKATURISTU NA OSLAVU JE SNADNÉ A MŮŽE TO BÝT I PŘEKVAPIVÝ DÁREK

Jezdíme kreslit na večírky, oslavy, párty, rozlučky, svatby, narozeniny, propagační veletrhy, firemní akce nebo akce obcí, jako je dětský den, nebo babí léto apod. Nejraději kreslíme lidi tzv. naživo a tak na místě zažijeme spoustu reakcí a emocí. Jsme zkušení a spolehliví profesionálové a ke své produkci potřebujeme jen dobré světlo a dvě klasické židle se stolkem na klidnějším místě. Na akcích většinou kreslíme na formát A4 a hotovou kresbu vkládáme do plastového obalu, aby ji nakreslení mohli ukazovat ostatním a nezničili ji při tom. Většina z nás zvládne za hodinu asi 7 osob zkarikovat tak, aby zájemci byli spokojeni a obrázek si vystavili. Někteří z nás jsou rychlejší. Nalevo v menu v sekci VÝTVARNÍCI najdete každého z nás s jeho ukázkami, cenami, referencemi, ale i s jeho bydlištěm. S bydlištěm, protože se dopravné počítá na km na místo akce a zpět a může vám tak vyhovovat někdo blíže k vám kvůli ceně. V sekci NABÍDKA najdete všechny informace a pak už stačí jen objednat přes náš on-line objednávkový formulář v sekci OBJEDNÁVKA. V rámci našich možností a schopností vám vždy vyjdeme vstříc a jsme vám k službám.


OBJEDNAT VTIPNOU KARIKATURU Z FOTKY, JAKO DÁREK OSLAVENCI, JE JEDNODUCHÉ

Co karikaturista, to jiný styl karikatury. Nalevo v menu v sekci VÝTVARNÍCI se kliknutím na obdélník s ukázkou od určitého umělce dostanete přímo na jeho stránku, kde má ukázky prací, ceny a reference. Když si projdete výtvarníky a rozhodnete se podle stylu a ceny pro jednoho z nich, podívejte se ještě do sekce NABÍDKA, kvůli informacím a můžete pak v sekci OBJEDNÁVKA objednat. On-line objednávka karikatury na zakázku vás povede krok za krokem vč. vložení fotografií. Do poznámky pak napište svou představu a můžete odeslat. Počkejte si, až se objeví, že formulář byl úspěšně odeslán, jinak se to nepovedlo a je třeba něco opravit. Po obdržení vaší objednávky vám ji mailem potvrdíme a přidáme i kontakt na vámi vybraného výtvarníka, abyste mohli spolu doladit detaily. Do 14-ti dnů vám přijde hotová karikatura v pevném obalu poštou na dobírku. Pak budeme rádi za odezvu do našich referencí. Karikatury na zakázku děláme standardně na formát A3, pro který mají v IKEA hotové rámy s paspartou i sklem. Nechte se inspirovat naší nabídkou a těšte se na reakci oslavence. Jsme vám k službám.


NEJEN KARIKATURY, ALE I VELMI LEVNÉ VTIPNÉ VERŠE NA MÍRU MOHOU BÝT DÁRKEM

Naše básnířka Jana už napsala nespočet vtipných básní jako proslov nebo přání pro oslavence, což se také setkává s nadšenými reakcemi klientů. Jde o to, že oslavence znáte a dodáte relevantní informace pro sestavení vtipné básně. Výsledek lze samozřejmě doladit a upravit. Dodací doba je dva týdny, ale stihnou to Jana umí i expresně. Proslovy ve verších okamžitě získávají pozornost a jejich vtipnost přispívá k zábavě. Použití vtipných veršů na míru je široké. Proslovy pro svatby, narozeniny, rozlučky apod. Svatební oznámení, pozvánky na narozeniny atd. Také přání, zkrátka, co vás napadne. Jana má svou vlastní on-line objednávku v sekci OBJEDNÁVKA v menu a je vám k službám.


VÝTVARNÉ ATRAKCE PRO OSLAVY JSOU INTERAKTIVNÍ, ZÁBAVNÉ I TVŮRČÍ

Pro firemní akce, svatby, narozeniny a další slavnosti máme širokou nabídku výtvarných aktivit, kterých se mohou aktivně zúčastnit i hosté akce. Když náš web dobře prozkoumáte, narazíte na BODYPAINTING, kde na nahé tělo modelky maluje výtvarník, ale mohou si to zkusit i hosté, je tam i FACEPAINTING a také MALÍŘSKÁ SHOW je oblíbená atrakce, při níž návštěvníci párty nebo večírku malují postupně společně obraz na dané téma. ŠKOLA TVORBY LOUTEK A HRANÍ LOUTKOVÉHO DIVADLA zaujme zúčastněné fantazií a představivostí, jež se náhle vzbudí v každém z nich a performance art přijde s téměř neomezenými možnostmi projevu. PSALIGRAFIE je vystřihování profilů jako siluet hostům vaší párty, jako dárek pro ně a také zábavu, protože výtvarník je trochu i bavič a rychlými siluetami zaplaví večírek. Projděte si naše stránky, výtvarníky i nabídku a nechte se inspirovat. Jsme zkušení a spolehliví profesionálové, takže ohlas pak bude ve prospěch objednatele, tedy váš.

ŠIROKÁ NABÍDKA

Obohaťte své narozeniny, svatbu, firemní akci, rozlučku i jiné oslavy nebo propagaci výrobků na výstavišti.