Performance art

Společná Tvorba Loutek na Párty

EVA

Fantazie a představivost bývá hnací silou umělecké tvorby výtvarnice Evy.

Eva má loutkářskou dílnu a školu v Dobříši.

Eva se nechává inspirovat fragmenty různých tvarů dřeva i jiných materiálů a její představivost dává vzniknout fantastickým loutkám jakoby z jiného světa. Výtvarný cit je patrný na každém kousku nejen loutek, ale i v ostatních tvůrčích počinech. Do tvorby loutek umí zapojit i své okolí nebo kohokoli, kdo má zájem a výsledky jsou vskutku úžasné. Dokonce nabízí tuto službu i pro firemní akce, ale je použitelná i na narozeniny a svatby. Materiály připraví a přiveze a na místě je k ruce amatérským tvůrcům, kteří společně vytvoří jednu větší loutku pod vedením výtvarnice. Tato loutka pak jako dekorace bude udivovat návštěvy jejího majitele, ať už doma, nebo v prostorách firmy.

Galerie divotvorných loutek

Zcela neobvyklé loutky na velmi vysoké výtvarné úrovni jsou vhodné i jako akcent a překvapivě působivá dekorace v interiéru. Vstupte do světa fantazie a nechte se unášet představivostí.

Máte-li zájem o loutku, určitě se dohodneme. Klikněte na tlačítko níže a napište své přání.

Karikatury

Eva nakreslí karikaturu na zakázku podle fotky svým specifickým stylem. Jde o neotřelý způsob dárku vašim blízkým, známým, přátelům. Často se hobby karikatura novomanželů  používá i jako svatební dar.

Do objednávky karikatury se dostanete tlačítkem níže.

Fantazie a představivost EVY je přenosná. Nechte i své přátele objevit jiný svět a sdílejte. Díky!


Škola tvorby loutek

Naučte se něco nového.

Loutkářská škola může probíhat nejen v dílně v Dobříši, ale i na vaší svatbě, narozeninách, nebo na firemní akci, kde více lidí tvoří jednu větší loutku pro oslavence a pod.

Děti i dospělí se mohou ponořit do svého světa fantazie tvorbou loutek z různých fragmentů i materiálů, jimiž se nechají vést ve své představivosti. Eva jen občas přispěje radou, něco přidrží, protože někdy dvě ruce nestačí, nebo doplní materiál apod. V rodinné dílně to loutkami žije stále, tak proč se nepřidat a nějakou si nevytvořit? Občas se mezi vámi nečekaně objeví i výrazný talent a škola tvorby loutek nemusí, ale může dát nový směr jeho životu. Poznáte loutkářské prostředí a nebude se vám chtít odejít. Vámi vytvořené loutky pak doma ozdobí váš interiér a možná si i někdy zahrají loutkové divadlo. 

Galerie fotek z loutkářské dílny - jak vznikají loutky

 Objednávka nebo poptávka produkce loutkářky pro firemní akce, svatby, narozeniny apod. kliknout na tlačítko níže. Společná tvorba jedné větší loutky, nebo vyzkoušení loutkového divadla.

Pro více informací o využití této atrakce pro firemní i jiné akce klikněte na tlačítko níže.

Objednávka nebo poptávka školy tvorby loutek v ateliéru - kliknout na tlačítko níže.

Pro více informací klikněte na tlačítko níže.

Ceník

POZOR: Níže uvedené ceny jsou vždy za jednu osobu u kreseb na zakázku z fotografie do formátu A3 Běžná dodací doba karikatury na zakázku je 14 dnů a dodání expres je od 4 do 10-ti dnů s příplatkem 50% . Pro další info napište.

Černobílá karikatura nebo portrét z fotky 

1200 Kč/osoba

Škola tvorby loutky trvá 3 hod.

Loutkářka asistuje a dodá materiál. Loutka je pak vaše. Maximum 3 osoby.

1200 Kč/osoba

Společná tvorba loutky na společenské akci

Loutkářka asistuje a dodá materiál. Hotová loutka je klienta.

4700 Kč/3 hod.

Hosté akce si zkouší hrát loutkové divadlo

Loutkářka asistuje a připraví loutky i jeviště divadla. Minimum 2 hodiny.

2000 Kč/hod.

Dopravné z Dobříše na místo a zpět

10 Kč/hod