BLOG-ART

BLOG-ART

Jak název naznačuje, blok bude o naší tvorbě.

Vaši přátelé možná právě hledají atrakci pro svou párty - sdílejte - jsme k službám.

Nejen karikatury...

Jak se rozrůstají naše řady, tak se rozšiřuje i nabídka s níž k vám přicházíme. Prozkoumejte možnosti níže a nechte se inspirovat. Kliknutím na obrázek přejdete do správné sekce.


Každý má svůj individuální způsob vnímání a tak pohled karikaturisty může být nejen vtipný, ale i zajímavý.
Představte si, že jste se rozhodli uspořádat večírek s karikaturisty. Pozvali jste sto z nich, aby vás nakreslili, a každý z nich přišel s vlastním stylem, technikou a způsobem vnímání. Výsledek? Sto různých verzí vaší podoby, které vám ukážou, jak jinak mohou lidé vidět stejnou osobu.
Je to jako když se ptáte deseti lidí na popis jednoho filmu. Každý z nich vám dá jinou verzi příběhu, protože každý vnímá děj, postavy a atmosféru filmu trochu jinak. Stejně tak karikaturisté vidí váš obličej a osobnost z různých úhlů a přistupují k nim s odlišným smyslem pro humor a kreativitu.
Někteří karikaturisté se zaměřují na vaše nejvýraznější rysy – možná máte velké oči nebo široký úsměv. Jiní se soustředí na vaše chování a gesta – třeba jak si nervózně hrabete ve vlasech nebo jak se smějete. A zase jiní se pokusí zachytit vaši osobnost a charakter – možná jste známí svým sarkasmem nebo laskavostí.
Představte si, že jeden z karikaturistů vás nakreslil jako superhrdinu, který bojuje proti zlu s pomocí svého neodolatelného šarmu a vtipu. Druhý karikaturista vás zase zobrazil jako tajemného cestovatele časem, který se pohybuje mezi minulostí a budoucností, aby zjistil, co přinese osud. A třetí vás nakreslil jako roztomilého mazlíčka, který si užívá života a rozdává radost všem kolem sebe.
Každý z těchto karikaturistů viděl něco jiného ve vaší podobě a osobnosti, a každý z nich to vyjádřil svým jedinečným stylem. A právě to dělá karikatury tak fascinujícími – jejich schopnost odhalit různé aspekty naší podoby a povahy, které bychom sami možná nikdy neviděli.
Můžeme si také představit, jak by to bylo, kdyby sto karikaturistů nakreslilo stejnou slavnou osobnost. Jak by asi vypadala karikatura Baracka Obamy od sto různých umělců? Nebo jak by se lišily podoby Marilyn Monroe, když by je ztvárnilo sto různých rukou?
Tato myšlenka nás nutí zamyslet se nad tím, jak různorodé a bohaté jsou naše vnímání světa a lidí kolem nás. Každý z nás vidí věci trochu jinak, a právě to dělá naše životy tak barevnými a zajímavými.
Ať už jste na večírku s karikaturisty nebo jen procházíte galerií jejich děl, můžete si být jisti, že se budete bavit a zároveň objevovat nové pohledy na sebe i ostatní. A možná si uvědomíte, že i vy sami vidíte svět trochu jinak než ostatní – a že právě to je to, co dělá každého z nás jedinečným a neopakovatelným. 

Nemohu si odpustit přidat kresbu Putina, která vznikla hned, jak začal se svými agresivními výpady do vedlejších států. Dá se říci, že jde o politickou karikaturu, která vyjadřuje, co si o něm myslím. Jeho zářná kariera začala komunistickým vymytím mozku a pokračovala do vysoké funkce KGB. Charakter organizace i jejích členů je znám celosvětově....

NAROZENINY

09.01.2022

Narozeninové dárky mohou být vtipné, originální a kreativní.

Lidé, kteří jsou jednou našimi klienty, se obvykle vracejí, kvůli úspěchu neotřelého dárku, jímž karikatura je.

Přiveďte své přátele na náš blog. Možná je inspiruje. Za sdílení děkujeme.

Your Website Title